Z ultra nejde probudit

Nejvýkonnější zařízení současnosti kombinuje mobilní telefon a tablet
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
pechix

Z ultra nejde probudit

Příspěvek od pechix » 20 bře 2016 16:54

Zdravim vsechny, moje z ultra mi posledni dobou zacala delat to, ze kdyz ji chci probudit (odemknout) zapinacim tlacitkem, zapne se jen podsviceni displeje, ten ale zustava cerny. Dela to nahodne, treba i pri prichozim hovoru, coz je docela neprijemne. Displej ale podle vseho zustava aktivni, jen je cerny... Podezrivam uz i to pitome tlacitko, nebo nejaky spatny kontakt ci co, protoze kdyz s telefonem plesknu naplocho o dlan, hned jde probrat. Mate s tim nekdo zkusenosti? Nechci jinej telefon, ale tohle je zavada ktera me uprimne sere :evil:

AK-47

Re: Z ultra nejde probudit

Příspěvek od AK-47 » 26 bře 2016 07:54

Pokud po stisknuti tlacitka telefon reaguje a zustava pouze v nejakym "zkyplenym stavu" (cerna/bila obrazovka bez textu), tak to vidim na SW problem. Ci-li idealne backup a pretocit ROM, pripadne pokud mas odemceny bootloader a nainstalovano nejake recovery, tak v nem wipe cache + dalvik atd. a reset do defaultu.
Jinak pokud odejde nebo zlobi power tlacitko a nechces dat zatim do servisu, lze telefon probouzet/uspavat pres appku, napr. gravity screen on/off - tu pouzivam - nezere baterku a funguje ok.
https://play.google.com/store/apps/deta ... eenofffree
XZU (5.1.1@root) + Dolby Digital+ Sound Mod + Audio-Technica ATH-M50x

Autor tohoto vlákna
pechix

Příspěvek od pechix » 30 srp 2016 18:28

Tak nakonec po peti mesicich trapeni vyreseno reklamaci. :ROFL: Telefon jsem mel za tyden zpet doma, problem byl dle servisu zpusoben hw zavadou na podsviceni lcd. Kecy, podsviceni bylo funkcni, ale displej byl cernej :D Vyreseno vymenou displeje. S nim ale zjevne vymenili i cely kryt s tlacitky a dotykovym sklem, zjevne se jim to nece rozebirat. Nedivim se, po tom co jsem zkouknul rozborku na youtube. Puvodni zustalo jen zadni sklo, podle skrabancu... Smutne na tom je, ze Sony o tomto "black screen" problemu celou dobu vedelo, a porad prodavalo telefony s vadnymi displeji. To je hnus :evil:

Autor tohoto vlákna
pechix

Příspěvek od pechix » 02 zář 2016 12:31

Jinak telefon jsem prodal, Sony me opravdu zklamalo. Navic uz me nebavilo dvakrat nebo trikrat denne nabijet telefon, to je opravdu otrava. A mit telefon jen na paradu, bat se ho chvilku pouzivat aby se nevybil, to neni pro me. Koupil jsem Mate 7, sice je to jen sestipalec, ale vydrz baterie je uplne nekde jinde. Navic navykova ctecka prstu, preju Sony lehkou zem. :D
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Z Ultra“