Pouzdro Noreve pro Sony XPERIA Z Ultra

Nejvýkonnější zařízení současnosti kombinuje mobilní telefon a tablet
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Pouzdro Noreve pro Sony XPERIA Z Ultra

Příspěvek od Jozef Cmar » 13 říj 2013 20:17

Výborný telefon si zaslouží výborné pouzdro a platí to i pro model Sony XPERIA Z Ultra. V jeho případě možná ještě více, než u jiných modelů. Vzhledem k fyzickým rozměrům telefonu jako takového a především displeje je totiž šance, že telefon neopatrností poškodíte, přece jenom větší, než u většiny ostatních telefonů. Na jednu stranu sice pouzdro nemalé rozměry ještě dále zvětší, na stranu druhou ale váš telefon spolehlivě ochrání i při méně šetrném používání. Nám se na test do redakce nyní dostalo pouzdro až z Francie, konkrétně od společnosti Noreve, jejíž pouzdra jsme testovali už v minulosti. Tentokráte je ale moje spokojenost skutečně maximální, pouzdro totiž moc nezvýšilo rozměry telefonu, ten je ale zároveň výborně chráněn. Navíc jde XPERIA Z Ultra do pouzdra jednoduše nasadit a zase vytáhnout, nemusíte se tedy bát častého opakování tohoto procesu, pokud nechcete mít telefon v pouzdru neustále. Zpracování je naprosto bez výhrad a ani vůči ceně, která mírně přesahuje tisíc korun, nemám námitky. Vzhledem k ceně samotného telefonu ji akceptuji a to tím spíše, že člověk do rukou dostane skutečně kvalitní a luxusní výrobek. Jen mě trochu mrzí, že telefon v pouzdru už vypadá spíše jako větší peněženka, než jako špičkové pracovní zařízení. Jak se pouzdro líbí vám?

pouzdro Noreve pro Sony XPERIA Z Ultra můžete zakoupit tady - http://www.noreve.com/langue/en/product ... _case.html

článek - http://xperia.cz/prislusenstvi/1018-pou ... -a-stylove

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

MasterChen

Re: Pouzdro Noreve pro Sony XPERIA Z Ultra

Příspěvek od MasterChen » 15 říj 2013 15:41

Taky jsem si objednal - můžete si nechat upravit - změnit typ (Texturu) kůže, barvu, prošívání a nechat si pěkně dárkově zabalit. Bohužel se pak čeká cca 2 týdny.. Ale budete mít pouzdro, se kterým nikoho jiného nepotkáte. Ne že by to bylo i proto, že nepotkáte někoho jiného s XU :D

Mikas
Facebook profil: n/a

Příspěvek od Mikas » 10 led 2014 07:21

Můžete někdo změřit přesné rozměry tohoto pouzdra ?

Potřeboval bych vědět jak moc se sním telefon zvětší a zda se mi i pak pouzdrem bude vejít do mé příruční tašky.

Předem moc děkuji.

Pipa

Příspěvek od Pipa » 10 led 2014 12:19

Rozměr tohoto pouzdra je 14/95/183 mm

Mikas
Facebook profil: n/a

Příspěvek od Mikas » 10 led 2014 12:24

Super, díky moc. Šlo mi hlavně o to výšku. Těch 183mm bude akorát.

MasterChen

Příspěvek od MasterChen » 12 led 2014 21:19

Telefon se tím zvětší minimálně - spíš na tloušťku. Zpočátku mě pouzdro děsně štvalo, telefon v něm teda moc neseděl a byl tam nacpaný fest. Ale nakonec krásně povolilo a telefonu padne jako ulité. Jen je vidět, že je dělané ručně - druhé co jsem si objednal se značné odlišuje na bocích - asi mají nějaký plný plastový kryt, který opižlají podle nálady a vlastní invence dělníka a pak na něj nalepí kůži. Nicméně ta prošívaná pouzdra nevypadají tak obyčejně jako to nahoře - ta hrubá kůže a ještě prošitá krytu dodá šmrnc. Po skoro 2 měsících stále krásně voní kůží..

Taky se s ním dá telefonovat, i když je puzdro zavřené

MasterChen

Příspěvek od MasterChen » 08 bře 2014 17:38

No po pár měsících používání pouzdra mám pár poznatků. Pouzdro je stále jako nové - 1x denně ho čistím hadříkem s přípravkem na čištění oken, nebo displejů. Zvenku i vyndám telefon a vevnitř. Nerozlepuje se, nemění tvar, stále hezky drží. Takže zde jsem spokojen.. Ale když je telefon v pouzdře, mám slabší příjem WIFI, BT a UMTS. A to dost. V pouzdře tam kde mám na wifi 30-40% mám 0-10% a připojení padá. V pouzdře když předávám zvuk do reproduktorů, musím mít telefon položený blízko reproduktorům, jinak se zvuk jakoby lehce opožďuje. Bez pouzdra není problém. A také v pouzdře nefunguje NFC - musím pro spárování dotekem telefon vyndat. Což naštěstí u tohoto pouzdra jde celkem lehce...

hnoor0055

Re: Pouzdro Noreve pro Sony XPERIA Z UltraBohužel se pak ček

Příspěvek od hnoor0055 » 26 bře 2016 14:04

Bohužel se pak čeká cca 2 týdny.. Ale budete mít pouzdro, se kterým nikoho jiného nepotkáte.
Odpovědět