Luxusní pouzdro Noreve pro Sony XPERIA Z1 Compact

To nejlepší od Sony Mobile v kompaktním kovovém těle
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Luxusní pouzdro Noreve pro Sony XPERIA Z1 Compact

Příspěvek od Jozef Cmar » 11 bře 2014 22:54

Do naší redakce se po několika týdnech čekání dostalo luxusní pouzdro Noreve pro neméně luxusní telefon Sony XPERIA Z1 Compact. Pouzdra Noreve nejsou v naší redakci novinkou, testujeme je pravidelně po celou dobu fungování našeho webu. Jejich kvalita za tu dobu šla výrazně nahoru a pouzdro pro model XPERIA Z1 Compact je skutečným skvostem, který si navíc můžete upravit dle vlastního vkusu. Právě to z mého pohledu omlouvá nepříliš lidovou cenu pouzdra, která se pohybuje na hranici 1500 korun. Za tyto peníze ale získáte výbornou ochranu pro váš telefon, která je vyrobena z prvotřídních materiálů. Pouzdra Noreve v tomto směru skutečně patří na naprostý vrchol. Kvalita zpracování je příkladná, telefon do pouzdra skvěle padne a chráněn je ze všech stran. Zvolit si můžete najenom vnější barvu pouzdra, ale také barvu vnitřní, provedení povrchu a několik dalších detailů. Vámi objednané pouzdro tak ve výsledku může být unikát, který nenajdete na celém světě. Za sebe i přes vyšší cenu skutečně doporučuji. Jak se vám pouzdro líbí?

článek - http://xperia.cz/prislusenstvi/1242-lux ... z1-compact
e-shop - http://www.noreve.com/langue/en/product ... _case.html

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Terne

Re: Luxusní pouzdro Noreve pro Sony XPERIA Z1 Compact

Příspěvek od Terne » 11 bře 2014 23:32

Šestiminutové video o pouzdru :-O a přitom tam ani není ukázané jak se ten telefon třeba do toho pouzdra dává, jak je tam přichycený. Z fotek to vypadá, jako by tam ten telefon byl jenom položený, lehce obejmutý těmi bočnicemu. Chápu, že tam asi drží, ale mezi tou chválou a neustálým převracením by ukázat to zabralo asi 10 vteřin navíc. Stejně jako vzadu je pravděpodobně něco jako stojánek, o tom taky ani zmínka, takže můžu jenom hádat podle jedné fotky... Ten výřez neomezuje trochu světlo z diody? "Bez problémů jsou dostupné veškeré ovládací prvky" ale nabíjet v zavřeném stavu to asi taky nejde?...
Berte to prosím jako konstruktivní kritiku :-) Jinak mi přijde telefon v pouzdru jako tank :D Ovládá se v tom ještě vůbec pohodlně?

Pablos

Příspěvek od Pablos » 11 bře 2014 23:39

Promiň Jožko ale tohle je normální shit, tak pěknej telefon zabít takovýmhle paskvilem, no nevím! Jak tohle budu nosit v kapse? :lol: Nepoužitelné...

note3

Příspěvek od note3 » 12 bře 2014 01:15

Za mě osobně mi nepříjde pouzdro zas tak luxusní. Dost mi to celé připomíná doby nokií 6110 nacpaných v podobných futrálech :-). Za další alespoň podle obrázku mi příjde že v okamžiku kdy vám telefon padne na roh pravý dolní, který vůbec není chráněn, stejně se telefon poškodí. Možná to ale jen zkresluje na těch fotkách , nevím. Takže já bych osobně do takového pouzdra nešel a vůbec ne za těch 1500 .- :shock: No ale respektuji že každý máme jiný vkus. A opravdu si takovou "bačkoru" nedovedu představit na větším, objemnějším mobilu jako je vámi zmíněná Z2 na konci videa.

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 12 bře 2014 06:32

Každý má vkus trochu jiný, pouzdro se nemusí líbit každému. Ale o kvalitě poudra a materiálů skutečně nelze diskutovat, navíc pokud zamíříte na jejich web zjistíte, že pouzdro si můžete výrazně upravit k obrazu svému
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „XPERIA Z1 Compact“