Temperovane sklo

Veliký displej a čtyřjádrový procesor za rozumnou cenu
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
forzaAC

Temperovane sklo

Příspěvek od forzaAC » 19 úno 2016 07:49

Čauko chcel som sa opýtať či mal niekto na xperii m2 aplikovane tvrdene sklo? Ja som ho mal pred rokom ale musel som si naspäť nalepiť foliu pretože som mal problem s dotykom. Napr pisanie na klavesnici niekedy nereagovalo alebo približovanie webstranok alebo fotiek v albumu bolo prakticky nemožné.

tomrich

Re: Temperovane sklo

Příspěvek od tomrich » 19 úno 2016 17:56

Já mám a spokojenost. :) Mám ho teda teprve nějak od prosince. Jen jsem teda vypozoroval že když držím mobil v ruce tak dotyk je ok ale když mám mobil třeba na stole a chci ho ovládat aniž by jsem ho bral do ruky tak je to jak popisuješ...někdy reaguje a někdy taky ne. Ale pokud ho držím v ruce tak žádný problém. :) Nevím jaké jsi měl sklo ale já mám toto.

Kód: Vybrat vše

http://tvrzena-skla-pro-mobilni-telefony.heureka.cz/tvrzene-sklo-nillkin-9h-pro-sony-d2303-xperia-m2/
Nokia 3310 -> Sony Ericcson k510i -> Sony Ericcson C510 -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman -> Sony Xperia M2 ->Samsung Galaxy S6 edge

Szantus

Příspěvek od Szantus » 19 úno 2016 18:23

Popisovaný problém ( když přístroj nedržím v ruce, ale leží třeba na stole ) se mě projevuje i u několika přístrojů jiných značek - např. Samsung Xcover 3 / G388 ( nereaguje spodní část LCD ), Lenovo A5000 ( nereaguje levá spodní klávesa / podmenu ). Pokud je přístroj v ruce, tak to normálně funguje... Nevím čím to je, ale neřeším to... Jinak zn. Nillkin je dle mého názoru asi nejkvalitnější co se dá sehnat v temperovaných sklech...

Autor tohoto vlákna
forzaAC

Příspěvek od forzaAC » 19 úno 2016 19:22

Tak na značku si už nespomeniem, lebo v predajni keď som kupoval, tak mi sklo hneď aplikovali na display a obal zahodili do koša, ale Nillkin to určite nebol, malo to oranžovo-biely obal. :) Ešte ma napadla jedna vec. Kde zoženiem fóliu na zadný kryt? Tá od výroby prestala lepiť tak som ju odlepil a keď sa mi pod puzdro v oblasti fotoaparátu dostali nečistoty tak mi to doškrabalo kryt. Náhradný kryt som si už objednal, ešte by to chcelo nejaku fóliu.

nikos83

Příspěvek od nikos83 » 19 úno 2016 19:46

Na aliexpress zozenies vsetko za smiešnych pár centov.
Moto G5, Nougat

tomrich

Příspěvek od tomrich » 19 úno 2016 21:33

forzaAC píše:Tak na značku si už nespomeniem, lebo v predajni keď som kupoval, tak mi sklo hneď aplikovali na display a obal zahodili do koša, ale Nillkin to určite nebol, malo to oranžovo-biely obal. :) Ešte ma napadla jedna vec. Kde zoženiem fóliu na zadný kryt? Tá od výroby prestala lepiť tak som ju odlepil a keď sa mi pod puzdro v oblasti fotoaparátu dostali nečistoty tak mi to doškrabalo kryt. Náhradný kryt som si už objednal, ešte by to chcelo nejaku fóliu.
Tu zadní folii jsem měl v balení se sklem na displej ale jinak dřív jsem to řešil tak že jsem si koupil univerzální folii a vystřihl si to. :) Ale pak jsem si koupil tu sadu a tam bylo originální a zatím je teda ok tak snad ještě chvilku vydrží. :) Jinak s tím sklem jsem spokojený jen ten problém co jsem popisoval ale tak to nějak neřeším. :)
Nokia 3310 -> Sony Ericcson k510i -> Sony Ericcson C510 -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman -> Sony Xperia M2 ->Samsung Galaxy S6 edge

novotnj

Příspěvek od novotnj » 19 úno 2016 22:01

Já mám jen folii a silikonový obal. Bohužel je z toho teď takova nehezka placka. Když to tady čtu, dal bych taky sklo, ale co zespodu na ten leskly plast ?
SE T10 > SE T65 > SE T630 > SE K750 > SE C702 > Xperia X8 > Samsung Galaxy Mini > Prestigio PAP4044DUO > Xperia M2

ipkisek

Příspěvek od ipkisek » 19 úno 2016 22:19

Tak tam dej taky sklo...:-D

Odesláno z mojí Xperia Z2

Autor tohoto vlákna
forzaAC

Příspěvek od forzaAC » 20 úno 2016 09:12

Ja keďže si neplánujem kupovať nový mobil tak si idem "zrepasovať" svoju m2 :D. Výmena zadného krytu + folia a silikónové puzdro a na display si dám predsa to sklo :-). Predtým som mal diárové puzdro a fóliu ale mobil sa nepohodlne držal v ruke + ten plast čo držal telefon sa olámal a zadný kryt mám doškrábaný. A díki za tip idem si objednať ten nillkin :-)

tomrich

Příspěvek od tomrich » 20 úno 2016 19:10

novotnj píše:Já mám jen folii a silikonový obal. Bohužel je z toho teď takova nehezka placka. Když to tady čtu, dal bych taky sklo, ale co zespodu na ten leskly plast ?
Na zadní stranu si dej fólii jako já. :) Já ji měl teda v sadě s tím sklem jako už originál ale dá se to řešit i tak že si koupíš nějakou univerzální folii a vystřihneš si to na míru.
forzaAC píše:Ja keďže si neplánujem kupovať nový mobil tak si idem "zrepasovať" svoju m2 :D. Výmena zadného krytu + folia a silikónové puzdro a na display si dám predsa to sklo :-). Predtým som mal diárové puzdro a fóliu ale mobil sa nepohodlne držal v ruke + ten plast čo držal telefon sa olámal a zadný kryt mám doškrábaný. A díki za tip idem si objednať ten nillkin :-)
Silikonové pouzdro jsem si taky kupoval...nevydrželo na mobilu ale ani 10 minut. :D Mobil byl tak dost tlustý, tlačítka co jsou na boku nešly ani stisknout a špatně se mobil držel v ruce tak jsem pouzdro dal pryč a vyřešil to folií a jsem spokojený. :) Ale během roku stejně si chci pořídit xperii M5 takže tam už to snad nebude takové lesklé že by se to poškrábalo nebo šly vidět otisky. :)

Autor tohoto vlákna
forzaAC

Příspěvek od forzaAC » 20 úno 2016 19:24

Ja som tiež rozmýšľal nad tým, že m5 bude niekedy nástupca mojej m2 :D

tomrich

Příspěvek od tomrich » 21 úno 2016 09:56

U mě to je tak na 95% jisté ale čekám až trochu klesne cena. :D Ale než to klesne tak mě třeba zaujme něco jiného co teď představí Sony. :)
Odpovědět

Zpět na „XPERIA M2/M2 Dual/M2 Aqua“