Messenger - Album

Veliký displej a čtyřjádrový procesor za rozumnou cenu
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
rezzba

Messenger - Album

Příspěvek od rezzba » 25 kvě 2016 14:51

Taková blbost, ale kdyby někdo věděl budu rád. Když zapnu Album automaticky najíždí veškerý obsah, já bych potřeboval, aby najely složky :)
Bohužel ne a nastává pro mě takový meněí problém a to v tom, že když v Messengru s někým kecám a on pošle nějaké foto automaticky je načteno v Albumu. Dokonce když oslovím někoho třeba po roku a já mu před rokem poslal nějaké foto, šup a zase je staženo a ukázáno v albumu. Nebaví mě to furt mazat a už byl nejeden trapas :D takže prosím, dá se to někde vypnout, aby Album nenačítalo foto z messengru? Samozřejmě jinak nainstaluju jinou apku,ale kdyby.

verbatim
Moderátor
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Re: Messenger - Album

Příspěvek od verbatim » 25 kvě 2016 15:04

Ve složce, do které se ti ukládají fotky z Messenger, si vytvoř soubor .Nomedia.

Někdy je ještě nutné složku, do které se ukládají fotky z Messenger dočasně přejmenovat (např do názvu doplnit např "1") aby Album zpracovalo danou změnu a pak opět výše zmíněnou složku přejmenovat tak, jak byla :wink:
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT

tomrich

Příspěvek od tomrich » 25 kvě 2016 21:13

Pokud nechceš aby se ti ty fotky z messengeru ukládali tak zapni messenger najeď na nastavení (ta poslední ikona) tam dej Fotky a média a máš tam máš už na výběr tak to povypínej a máš pokoj. :)
Nokia 3310 -> Sony Ericcson k510i -> Sony Ericcson C510 -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman -> Sony Xperia M2 ->Samsung Galaxy S6 edge

Autor tohoto vlákna
rezzba

Příspěvek od rezzba » 26 kvě 2016 00:00

verbatim píše:Ve složce, do které se ti ukládají fotky z Messenger, si vytvoř soubor .Nomedia.

Někdy je ještě nutné složku, do které se ukládají fotky z Messenger dočasně přejmenovat (např do názvu doplnit např "1") aby Album zpracovalo danou změnu a pak opět výše zmíněnou složku přejmenovat tak, jak byla :wink:
Díky moc, ale nejednodušší je to v nastavení :D ja debil to v tom messengru nenašel. A jinak jsem schopen vytvořit adresář .Nomedia, ale jak vytvořit soubor to nevím. Leda v počítači a pak ho tam kopnout. Ale díky.

Autor tohoto vlákna
rezzba

Příspěvek od rezzba » 26 kvě 2016 00:01

tomrich píše:Pokud nechceš aby se ti ty fotky z messengeru ukládali tak zapni messenger najeď na nastavení (ta poslední ikona) tam dej Fotky a média a máš tam máš už na výběr tak to povypínej a máš pokoj. :)

Díky moc. Já to tam prostě fakt nenašel.

tomrich

Příspěvek od tomrich » 26 kvě 2016 00:30

Není za co. :) Taky jsem to nemohl najít až jsem to našel a je to ok. :)
Nokia 3310 -> Sony Ericcson k510i -> Sony Ericcson C510 -> Sony Ericsson WT19i Live with Walkman -> Sony Xperia M2 ->Samsung Galaxy S6 edge
Odpovědět

Zpět na „XPERIA M2/M2 Dual/M2 Aqua“