Otestovali jsme voděodolnost nejlepšího tabletu současnosti

Ještě výkonnější a ještě tenčí než XPERIA Tablet Z
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Otestovali jsme voděodolnost nejlepšího tabletu současnosti

Příspěvek od Jozef Cmar » 27 kvě 2014 09:04

Už původní Sony XPERIA Tablet Z patřil k nejlepším zařízením na trhu, nový model pro letošní rok je ale ještě lepší. XPERIA Z2 Tablet nabízí větší výkon a lepší displej, na druhou stranu se ale snížila hmotnost a s tabletem se pracuje skutečně velmi pohodlně. Navíc zůstala zachována voděodolnost, třeba ve vaně si tak můžete číst zprávy nebo pouštět filmy. Sony XPERIA Z2 Tablet je pro mě nejlepším zařízením na trhu. Jak si poradil v našem krátkém testu? Podle očekávání jej zvládl bez nejmenšího zaváhání... Jak se vám líbí voděodolnost u zařízení jako je tablet? Má pro vás smysl nebo je to zbytečnost?

článek - http://xperia.cz/zkusenosti/1353-otesto ... oucasnosti

Obrázek
Obrázek

davidrie
Typ zařízení: Xperia XZ blue

Re: Otestovali jsme voděodolnost nejlepšího tabletu současno

Příspěvek od davidrie » 28 kvě 2014 09:31

myslím si, že je to jen plus. Ve vaně skouknout film a nebát se, že ho utopím, super :-)

...ale ještě jsem ho rači nepotopil... :wink:
Arc S, Z, Z3, XZ, SW, SW 2, SW 3, SBH20, SBH60, CP-ELSW

ardeth

Příspěvek od ardeth » 01 čer 2014 23:12

Mam od vcera verzi wifi, bo mobilni nepotrebuji, kdyz mam telefon s hotspotem a jsem z toho tabletu uplne nadseny, menil jsem ho za Cinana SmartQ T20, ktery jsem kupoval prave presne pred dvema lety a nebyt toho, ze TI prestalo vyrabet cpu a vubec uz pro nej neni podpora, tak ho pouzivam i dal. Ale Z2 tablet je uplne nekde jinde, je to proste mazel a hezky doplnuje moji soukromou sbirku Sony zarizeni :) (XSP, SW2, par fotaku, autoradio...)
Ericsson T10s, Ericsson T39m (stale ok), NEC e616v (nekde zahrabany), SE K610i (stale ok), iPhone 3G (slusny outdoor - vydrzel hodne), HTC HD2 (nexusHD2 JB 4.1.2), Sony Xperia SP CM11 nightly -> Stock 4.3 (2GB ram a stacil by), Sony Xperia Z3c black (DevilCase champagne gold, skinzone carbon, matt panzerglass)

Stanin

Příspěvek od Stanin » 18 črc 2014 21:12

Tak jsem ho taky vykoupal, ale z pravé horní hrany začaly unikát bublinky. Tablet žije, ale na klidu mi to moc nepřidalo.. Stalo se vám to někomu?

Jan Larisch
Facebook profil: www.facebook.com/Honza.larisch (Honza Larisch)

Příspěvek od Jan Larisch » 07 bře 2015 18:36

No tak po asi 4-té koupeli s tabletem se do něho dostala voda. Pravděpodobně přes levý reproduktor, protože hraje uplně špatně. Pod kryty bylo sucho. Zatím tablet funguje normálně, ale na čočce fotoaparátu je sražená vlhkost. Je tam už 24 hodin a nenatala žádná změna, ikdyž jsem nechal otevřené krytky. No, v pondělí, až TS Bohemia otevře ho jdu reklamovat. Takže držte palce! :oops:
Odpovědět