Xperia Z3 - reklamace, servis, oprava?

Nejlepší fotoaparát, nejlepší hudební přehrávač
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Kruciano

Xperia Z3 - reklamace, servis, oprava?

Příspěvek od Kruciano » 02 kvě 2018 13:40

Zdravím,
rád bych dostal radu co s mojí "starickou" Z3. Stále šlape na výbornou, nicméně nedrží mi krytka na USB. Což je špatné jednak designově, ale i pro vodeodolnost. Jelikož je ještě v záruce, tak bych ji zaslal na reklamaci, jenže mi už upadla a tak mám prasklé záda. Sice podle recenzí praskají i "samovolně", ale jelikož vím o nějakém menším pádu, tak bych si obhájil asi jen krytku
Jde mi tedy o to jak to řešit? Reklamovat krytku + nechat servisne už za poplatek vyměnit záda (pokud to jde). Objednat krytku a zada a počkat měsíc než dorazí z Činy "naradicko" a zbastlit to podle Youtube? Nebo nějaká jiná možnost? Ještě ji nechci poslat do kremikového nebe..

marokanec
Moderátor

Re: Xperia Z3 - reklamace, servis, oprava?

Příspěvek od marokanec » 02 kvě 2018 15:54

Podle mě po pádu přicházíš o záruku. Zkusil bych tam zavolat kolik by stálá výměna zad s krytkou. Pokud hodně, tak bych to řešil neautorizovaným servisem s dobrou pověstí a nebo svépomocí, ale již bez voděodolnosti.
SE K320i, SE D750i, Xperia E, Xperia L, Xperia Z, Xperia Z2

jaydeesq

Příspěvek od jaydeesq » 05 kvě 2018 23:36

s krytkou se zabývat reklmací? ty záda stejně nejspíš neuznají, ale kvůli krytce by se mi teda chtělo řešit reklamaci..nevím jakou máš barvu, ale nějakou tu doma i funkční mám a výměna je lehká jak facka, prostě jí jen vytáhneš a zastrčíš novou, není potřeba se vůbec hrabat v telefonu, ale pokud jsi někde z daleka tak se ti víc vyplatí objednat z číny než abych jí posílal já naší poštou to i známka vyjde dráž.. záda už sou trochu složitější na výměnu, tam je potřeba dát hlavně při sundávání pozor ať něco neutrhneš, pak nalepit nový je už brnkačka

Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 05 kvě 2018 23:59

Chybí mi údaj jak dlouho ještě je v záruce... Pokud už jen chvilku...
Obrázek

michal121
Typ zařízení: SONY Xperia XZ black

Příspěvek od michal121 » 06 kvě 2018 12:11

Podle mejch zkušeností, levný věci z Číny nebrat ani omylem. Vyjímkou je , pokud třeba na Alliexpressu narazíš na originál značkový věci. Víš jak se to říká: "nejsem tak bohatej, abych si mohl kupovat levný věci".
SONY Xperia XZ black
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Z3/Z3 Dual“