Sony XPERIA Z3 Tablet Compact obdržel firmware 23.0.1.A.3.12

Špičkový tablet nyní v kompaktním těle
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA Z3 Tablet Compact obdržel firmware 23.0.1.A.3.12

Příspěvek od Jozef Cmar » 10 led 2015 14:30

Sony XPERIA Z3 Tablet Compact se na našem trhu prodává už několik týdnů, výrobce ale zatím moc neřešil aktualizace pro tento tablet. Z mého pohledu k nim ale v tuto chvíli ani není důvod, protože stávající Android 4.4.4 KitKat funguje výborně a bez problémů. Během příštího měsíce by výrobce navíc měl oficiálně uvolni Android 5.0 Lollipop. Pro Taiwan nicméně dorazila nová verze firmware 23.0.1.A.3.12, která ale změny moc nepřináší. Navíc byla tato verze firmware uvolněna pouze pro model SGP612, tedy pro verzi s kapacitou 32 GB, která nedisponuje slotem na kartu SIM. Ostatní verze zatím stále využívají původní firmware a pravděpodobně se na tom do příchodu nového operačního systému nic nezmění. Narazili jste při používání tohoto tabletu na nějakou chybu, kterou by měl výrobce opravit? Osobně věřím tomu, že výrobce v letošním roce představí také nějaký levnější tablet, který výrazně zvýší prodeje. Nejlevnější verze Sony XPERIA Z3 Tablet Compact (tedy 16 GB provedení bez slotu na kartu SIM) stojí přibližně deset tisíc korun a to zkrátka není málo. Vždyť třeba Apple iPad Mini 2 s Retina displejem stojí v podobné výbavě dokonce méně peněz a to je Apple znám tím, že levné produkty rozhodně nemá. Cena produktů od společnosti Sony Mobile bývá většinou srovnatelná s konkurencí, mezi tablety se ale vůbec nedivím, že iPad slaví úspěchy.

článek - http://xperia.cz/ostatni/1715-sony-xper ... 0-1-a-3-12

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Tommy01

Re: Sony XPERIA Z3 Tablet Compact obdržel firmware 23.0.1.A.

Příspěvek od Tommy01 » 10 led 2015 19:56

Ja jeden bug nasel. Jde o blbost, ale udela mi to pravidelne ne jen obcas. Kdyz si pustite nejakou mp3, at ve walkmanu nebo v jinem prehravaci, at nahranou na sd karte nebo ve vnitrni pameti a zkusite otacet obrazovkou tak se mi zvuk pokazde pri otoceni tabletu na sirku zadrhne. Je to docela zajimava chyba, protoze kdyz vemu tablet do ruky na vysku, logem nahoru, zapnu mp3 a otocim ho jednou doleva tak nic, podruhy doleva take nic, dela to jen pri otoceni ho na sirku doprava :-D Snad i pri spusteni videa mam dojem. Mam ho v pouzdre takze stejne kdyz ho chci postavit na sirku otacim ho doleva takze me to nerusi, ale delat to na obe strany byl bych dost nervni...

A jeste kravinka, nevim jestli je to Staminou nebo cim, ale kdyz otevru pouzdro, tablet se pochopitelne rozsviti, zapne se wifi, ale i bluetooth. Nevim proc BT, o ktery jsem se nikde neprosil, ale zaroven se hned zas vypne tak nevim treba je to normalka, ale mobil mi to nedela... Ale jinak mazlik
Odpovědět