Otázka k výdrži tabletu

Špičkový tablet nyní v kompaktním těle
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
hannys85

Otázka k výdrži tabletu

Příspěvek od hannys85 » 24 kvě 2015 08:56

Ahoj,

mám Z3 compatc telefon, kde jsem s výdrží nesmírně spokojen i s telefonem samotným. Asi před týdnem jsem dával bráchovi současný tablet,tudiž jsem zvažoval, který si koupím. Výběr jsem měl pouze mezi dvěma a to Lenovo S8-50 LTE a Sony Xperia Z3 Compact tablet. Nakonec kvůli ceny a pozitivním ohlasům, jsem se rozhodl pro Lenovo (minulý tablet byl také od Lenova a byl jsem spokojen). Navíc Z3 compact v LTE verzi je neskutečně drahý. S tabletem už si zhruba týden hraju, vše je OK a je super svižný, ale co mě neskutečně štve je velmi, ale opravdu velmi krátká výdrž baterie. Vzhledem k tomu, že na tabletu nejvíce hraji hry a čtu si časopisy, tak mě výdrž zhruba něco málo přes dvě hodiny ! při hraní her opravdu štve. Navíc tablet využívá i přítelkyně a přijde nám, že je table neustále na nabíječce. Minulé Lenovo (sice 7 palec) vydželo mnohem déle, tipl bych tak 5 hodin při hraní her a nabíjeli jsme ho zhruba jednou za 2 dny. Teď se nabíjí i 2-3x denně, což se mi nelíbí. Proto mě zajímá reálná výdrž Z3 compact tabletu hlavně při hraní her. Pokud jste někdo hráli na jeden "zátah" hry, do té doby dokud se tablet nevybil, můžete mi prosím napsat, jak dlouho vydržel ? Vůbec jakoukoliv reakci na výdrž uvítám.. Chci si tablet nakonec právě asi koupit (Lenovo vrátím), tak ať nejsem zklamán..Sice mě štve, že bych šel kvůli ceny pouze do wifi verzw (navíc teď všude zlevnila, zhruba o 1000 kč), ale data využívám stejně jen na dovolené a popřípadě v autě při navigaci, aby se GPS rychleji chytlo. Mám, ale wifi modem huawei, tak bych to tím vyřešil i když bych musel tahat další věc..Děkuji za jakékoliv zkušenosti s výdrží.
Děkuji a přeji hezký den

hydeneo

Re: Otázka k výdrži tabletu

Příspěvek od hydeneo » 29 kvě 2015 06:49

Ahoj, co se výdrže týká jsem nadmíru spokojen. Nabíjím maximálně jednou za den. Při hrání her samozřejmě záleží na hře a optimalizaci , nicméně tě mohu ujistit že 4-5 hodin nonstop nebude problém. Výkon je bomba, výdrž na současné poměry velmi dobrá.

Autor tohoto vlákna
hannys85

Příspěvek od hannys85 » 29 kvě 2015 20:20

Tak už ho mám taky a zatím jsem také velmi spokojen, podle propočtu by opravdu mohl tablet těch 5 hodin her dát (soudím teprve po prvním nabití)..Takže jsem nakonec rád, že jsem se toho Lenova S8-50 "zbavil" i když to byl také super tablet (výdrž u her, ale max. 3 hodiny)a šel jsem do Sony. Navíc jsem koupil zánovní na aukru i s origo obalem za 7 500 (tři týdny starý, nevyužitý) s klasickou zárukou. Ale jak naschvál zrovna, jak jsem ho koupil a chrochtal si blahem, jak je Z3 povedená řada jak v mobilu, tak tabletu, tak se mi u mobilu pokazil audio jack :-( Zrovna když mobilu pořídím brášku :-D

hydeneo

Příspěvek od hydeneo » 10 čer 2015 19:03

Ahoj, jsem rád že s tabletem je spokojenost.
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Z3 Tablet Compact“