Živé dojmy z modelu Sony XPERIA E3

Telefon s příjemným provedením zadního krytu

Dejwis

Re: Živé dojmy z modelu Sony XPERIA E3

Příspěvek od Dejwis » 22 říj 2014 14:47

to "Tommahawk" můžeš napsat nějaké info z používání když tel. dlouho běží? kolik zbývá RAM, kolik RAM je ihned po novém startu systému, už víte doma o nějakém bugu? co přepínání aplikací, zvládá to?
Osobní mobilní vývoj: Nokia 2110 - Siemens C35i - Sony Ericsson T300i - Sony Ericsson K700i - Sony Ericsson P1i - Sony Xperia Sola - Samsung Galaxy Ace 4 LTE

jakub7581

Příspěvek od jakub7581 » 24 říj 2014 21:29

Xperia E1 je hrozní mobil. Já ho používám E1 a asi budu upgradovat na xperii e3/m2

Beyk
Facebook profil: https://www.facebook.com/tomas.b.kovarik?ref=tn_tnmn

Příspěvek od Beyk » 29 říj 2014 16:32

jakub7581: Na to si přišel kdy, že je E1 hrozný mobil? Ten mobil je parádní, ano má své mouchy, kdyby E3 byla E1 byl bych nadmíru spokojený. Ale co nadělám, E1 je super do ruky, živá je a oproti E co jsem měl je to super mobil. Ale nevýhodou je bílá varianta, po třech měsících mého používání trochu zašel zadní kryt a vypadali všechny písmenka. Akorát by mě zajímalo kde na tu E3 či M2 vezmeš v těch 14 letech.
Sony Xperia E (C1505) Black | BOOTLOADER: unlock | JellyBean 4.1.1
Sony Xperia E1 (D2005) White |BOOTLOADER: unlock | KitKat 4.4.2
Sony Xperia M4Aqua (E2303) Silver |BOOTLOADER: unlock |Marshmallow 6.0.1
Samsung Galaxy Core Prime LTE (G360F) Gray|BOOTLOADER: unlock |Lollipop 5.0.2
Sony Xperia L1 (G3311) White | BOOTLOADER: lock | Nougat 7.0

Tlapa

Příspěvek od Tlapa » 03 lis 2014 21:30

Byl jsem se schválně ještě jednou podívat na E3 v Datartu a u správy aplikací má tu klasickou možnost přesunu aplikace na SD kartu, nicméně tam v tom vystavovaném kusu byla tato možnost zašedlá, protože nebyla vložena SD karta. Takže aplikace snad přesouvat jdou. Musím říct, že to je pro mě nejdůležitější věc v rozhodování jestli E3 koupit, protože jinak se mi líbí v podstatě všechny parametry. Dost by mi pomohlo také to, zda jdou na SD kartu v případě stažení Josefem recenzované, a mnou hojně využívané, aplikace Mapy.cz mapy na SD kartu anebo jestli zůstávají na úložišti v mobilu. Je to dost velký balík (cca 400MB).
Ericsson 2618, Siemens C35, Siemens C45, Siemens ME45, Sony Ericsson V630, Sony Ericsson C702, Sony Ericsson Live, Sony Xperia M2 Aqua, Xperia Z1 compact, Xperia XZ1 compact

pietro007

Příspěvek od pietro007 » 04 lis 2014 18:01

všetky dáta aplikácii aj hier žial ostávajú v internej pamati mobilu čo je trošku nevýhoda :( ale stačí počkať na root/custom rom a bude vybavené..
ROM: S'Perience
Kernel : RAGE 3.0
microSDHC 16gb class 10
Unlocked BOOTLOADER : YES

mike sullivan

Příspěvek od mike sullivan » 17 lis 2014 16:03

Používá někdo z vás E3 bez speciální ochrany displeje (fólie, sklo)? Zajímalo by mě, jak je to s jeho odolností proti poškrábání :)

juanex

Příspěvek od juanex » 18 pro 2014 02:34

Vcera som si E3 kupil v Telekome. Teda mal som kupon na telefon v tejto cenovej relacii a tento mi prisiel najlepsi z tych co boli na vyber. Kedze mojou poziadavkou bola podpora ANT+ , tak sa mi vyber v podstate zmensil len na E3 alebo M2. A priatelka povedala ze naco budem doplacat na M2, ked tento telefon budem mat len na sport (beh, cyklistika). Do teraz som na tuto cinnost pouzival Xperiu X8 s alternativnou ROM (na originalnej bol ten telefon nepouzitelny). Primarne pouzivam S4.

Tak telefon vyzera slusne a kvalitne aj v ruke. Je v ruke omnoho pohodlnejsi ako Xperia Z. Ma rohy z tvrdenej gumy co je super ochrana pri pripadnom pade. Rozmery su vzhladom na displej trochu prestrelene (je ako moja S4 a pritom ma o dost mensi displej) ale este to bolo v ramci mojej normy. No primarny telefon by som taky urcite nechcel. Este aj hmotnost mohla byt aspon o 20-30g mensia. Keby mal LG F60 ANT+ , urcite by som bral ten - je lacnejsi a ma aj lepsi HW a konstrukciu.
Reaguje bleskovo a proti plynulosti nemam vycitky. Po aktualizacii systemu som urobil reset do tovarnych nastaveni.
Pamat telefonu vzhladom na pouzivanie u mna nehra rolu. Pomrazil som kopec aplikacii o ktorych viem ze su mi zbytocne. Este pohladam ako na ROOT a rovno to povymazavam. Do telefonu ide pravdaze Nova launcher.
Fotak co som skusal, tak nic extra, ale v lepsich svetelnych podmienkach su fotky dostatocne na FB :-) Tlacidlo hlasitosti sa da nastavit ako spust fotaku.
Rozlisenie displeja je pre vacsinu ludi dostatocne. Toto by nebol problem. Ale vadia mi slabe pozorovacie uhly. Uz pri miernom nakloneni sa stracaju farby a obraz sa meni. No pri mojom pouzivani tohto telefonu to nebude pre mna taky problem.
Bateria vyzera slusne. Drzi dobre aj ked sa s nim teraz casto hram - nastavujem, upravijem.

@mobile

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 03 led 2015 20:34

S neoficiálním Lollipopem je telefon extrémně rychlý...

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „XPERIA E3/E3 Dual“