Společná fotogalerie bílé a měděné varianty Sony XPERIA E3

Telefon s příjemným provedením zadního krytu
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Společná fotogalerie bílé a měděné varianty Sony XPERIA E3

Příspěvek od Jozef Cmar » 08 led 2015 23:26

Dnes se podíváme na společnou fotogalerii bílé a měděné varianty modelu Sony XPERIA E3. Tento telefon se podle mě vyznačuje zbytečně velikým rámečkem okolo displeje, přesto patří k velmi stylovým telefonům a pokud se podíváme na loňské portfolio společnosti Sony Mobile, tak model XPERIA E3 hodnotím velmi vysoko (i když má velké rozměry a přišel pozdě na to, aby zachránil bídné prodeje). Nejsme tady ale proto, abychom hodnotili politiku našeho oblíbeného výrobce. Design modelu XPERIA E3 hodnotím velmi kladně a především oceňuji, že telefon se výrazně odlišuje od zbytku portfolia. Líbí se mi také skutečnost, že výrobce se nebál experimentů a telefon je k dispozici v několika velmi atraktivních barvách. Na dvě z nich se můžete společně podívat v dnešní fotogalerii. Která barva se vám líbí více? Vyhrává u vás měděné provedení nebo decentní bílá? Osobně mám jasno už dlouho, varianta Copper (měděná) vypadá prostě fantasticky a pokud bych měl jistotu, že telefon dostane oficiální cestou Android 5.0 Lollipop, tak bych si jej zítra koupil...

článek - http://xperia.cz/15-galerie/1712-spolec ... -xperia-e3

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

juanex

Re: Společná fotogalerie bílé a měděné varianty Sony XPERIA

Příspěvek od juanex » 09 led 2015 00:41

Mám tu krásnu bielu. Nalepené mám temperované sklo a je v žltom silikónovom obale :D Mám ho len na šport, tak preto výrazná farba krytu. Teraz čakám na funkčný ROOT bez odomykania BL, aby som si upratal v telefóne.

sheppi

Příspěvek od sheppi » 09 led 2015 19:22

Ty rámečky okolo displeje jsou otřesný! V době, kdy se každý výrobce snaží rámečky ztenčovat toto vypadá jak z doby kamenné. Jinak mi designem připadá jako kopie Xperie M. Už by taky mohli v Sony zkusit nějakou změnu designu
Siemens C55 -> Sony Ericsson J300i -> Sony Ericsson K550i -> Nokia 6303c -> Sony Ericsson Xperia Ray -> SONY Xperia M -> LG L9 II -> LG G2 -> LG G3 -> Xiaomi Redmi Note 3 Pro -> Xiaomi Redmi 4 Prime

juanex

Příspěvek od juanex » 10 led 2015 02:22

Veru ze to je nepekny telefon, ale ja som bral v tej cene nieco co podporuje ANT+ kedze som dostal v Telekome kupon na telefon a toto bola jedina moznost. Inak by som zobral LG F60, ktory mal aj lepsie parametre, ale chyba mu ANT+

@mobile

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 10 led 2015 09:55

Na měděné variantě aspoň při vypnutém displeji ty rámečky tak nekřičí, u bílé je to horší...
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „XPERIA E3/E3 Dual“