Kde koupit v Praze E3?

Telefon s příjemným provedením zadního krytu
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
PerfectiOn
Kontaktovat uživatele:

Kde koupit v Praze E3?

Příspěvek od PerfectiOn » 18 led 2015 18:22

Vím, že je to taková otázka spíše pro Google a nebojte než sem se zeptal tu, tak sem se Googlu zeptal. Jde mi spíše o vaše doporučení, zda nemáte někdo zkušenost s koupí právě v Praze. Raději bych ji koupil z volného trhu než od operátora. Takže nějaké návrhy?

A ještě dotaz. Je Xperia E3 dobrou volbou nebo bych raději měl sáhnout po M2? Je fakt, že nejsem zvyklý na velké displeje vzhledem k tomu, že už nějakou dobu používám Mini Pro.

Za každou odpověď a radu budu vděčný.

Díky moc ;)
Sony Ericsson Xperia Mini Pro(SK17i) Black, Bootloader unlocked + Root, KK Legacy ROM

djpupeeck

Re: Kde koupit v Praze E3?

Příspěvek od djpupeeck » 19 led 2015 06:24

ahoj.já za sebe bych doporučil hurámobil.kupoval jsem od nich ženě E3 a pouzdra na E3 a svoje Z.bylo to rychlé,dali vědět o každém pohybu objednávky super přístup k zákazníkovi,nevím sice jaký jsou na kamenné prodejně ale přes eshop bych jim dal jedničku.co se týká velikosti,tak M2 je už velká na ovládání v jedné ruce,mám Z a musím občas použít obě ruce.to E3 už sedi hezky v ruce,sice má menší displej oproti celému tělu ale mojí ženě běžnému uživateli naprosto stačí.zkus si zajít na nějakou prodejnu a omakat si oba a uvidíš.přeji ti ať si dobře vybereš a budeš spokojen.ahoj

Autor tohoto vlákna
PerfectiOn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PerfectiOn » 19 led 2015 08:52

Ahoj,
diky za doporuceni a radu. Mko jsem v ruce drzel, co jsem koukal je skoro vsude, a mel sem jednou rukou problemy, kdyz do toho zapocitam svoje kratky prsty :D
E3 sem zatim v kamennem obchode nevidel, ale co do rozmeru by se mela jen o malinko lisit od E1 a ta do ruky padne celkem dobre.

Ohledne tohodle mam vzdy dilema :D
Sony Ericsson Xperia Mini Pro(SK17i) Black, Bootloader unlocked + Root, KK Legacy ROM

Jajar

Příspěvek od Jajar » 19 led 2015 10:20

Já bych ti nerad bral iluze, ale E3 je o 2cm větší, než E1 :) v podstatě je to spíš malinko zúžená M2 s menším displejem. Jenže faktem je, že v dnešní době sehnat od Sony telefon "do jedný ruky" ve střední třídě je v podstatě nemožný. Leda původní M, nebo L. Škoda, že už se nedá sehnat nová ZR, tu bych Ti v klidu doporučil (oficiálně se tady neprodávala, ale díky tomu byla za super cenu).

Jinak můžu doporučit Mobilpohotovost (www.mp.cz) a osahat si tam E3. Nemusíš ji tam kupovat, ale mají ji na prodejně.
U20i Xperia X10 mini pro, SK17i Xperia mini pro, LT22i Xperia P Silver, LT26w Xperia Acro S White, LT25i Xperia V, Xperia ZR, Xperia Z1 Compact
SBH80

juanex

Příspěvek od juanex » 20 led 2015 11:09

Ja ti urcite doporucim radsej M2 ako E3. Velkostou su prakticky rovnake ale M2 bude z mnoho hladisk lepsi telefon. Asi pred mesiacom som od operatora dostal E3 a ako primarny telefon by mi urcite nestacil. Uz len kvoli tomu ze pamat ma skoro plnu uz pri kupe. Ja mam E3 len na sportovanie.

@mobile

Autor tohoto vlákna
PerfectiOn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PerfectiOn » 20 led 2015 14:25

Jajar: Vím, že je o 2cm větší než E1 ale to není tak zásadní rozdíl, původně sem chtěl E1, ale u ní je absence přisvětlovací diody a bylo by to vlastně skoro to samé jako Xperia mini pro.

juanex: U M2 je výhoda větší paměti, velikost displeje jako výhodu nevidím protože je pro mě telefon velikosti mini pro nebo Éčka příhodná. Přítelkyně má Xperia Miro a ta se drží fajn, sestra má Huawei Ascend (nevím přesně jaký typ) a ten se mi už drží mnohem hůř kvůli velikosti.

Jsem znovu rozhozený, včera jsem byl pevně rozhodnutý pro E3, ale trápí mě děsně ta velikost vnitřní paměti. I když mini pro ji také nemá moc na rozdávání, ale při používání originální romky s vymazáním zbytečného balastu se toho dost uvolní, při neoficiálních romkách jako je Cyanogenmod je v Mini pro vnitřní paměť na rozdávání.

Zkusím někde sehnat E3 a M2 pohromadě a vyzkouším jak se drží :D

Díky moc za rady ;)

juanex

Příspěvek od juanex » 20 led 2015 22:50

Drzat sa budu rovnako, pretoze su absolutne rovnako velke. Ale E3 je ako primarny telefon skoro nepouzitelne kvoli pamati. ROOT zatial nieje, potom sa to bude dat ciastocne obist.

M2 - pouzitelna pamat (aj ked aj 8GB nieje bohvieco, no 4GB su vysmech a pouzitelne maximalne pre starsich ludi co maju telefon na volanie), omnoho lepsi fotak, krajsi dizajn (nema obrovske prazdne okraje ako E3), lepsia podpora, kvalitnejsie zobrazovanie displeja.

@mobile

Autor tohoto vlákna
PerfectiOn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PerfectiOn » 21 led 2015 14:00

Tak vcera sem mel moznost kouknout v o2 na tu M2 a hodne se mi libi zpracovani i k dyz mam rad tu pogumovanou zadni stranu jako ma mini pro, i kdyz se zacala celkem loupat. Mam celkem strach aby ta zadni cast nepraskla nevim zda je to sklo ci plast, ale jinak se mi celkove M2 zacina i libit :D
No, na velikost si pry zvyknu a zachvilku mi to pry ani neprijde. V obchode, kde jsem tenkrat kupoval i mini pro maji M2 v cerne za necelych 5k co jsem koukal jinde tak je to kolem 5,5k a vejs.

Jeste jednou diky za rady a navrhy + objasneni, M2 je asi v soucasnosti lepsi investice, vzhledem k tomu, ze telefon nemenim kazdy rok viz muj minik ;) predpokladam ze mi na nejaky ten patek vystaci :D
Odpovědět