Stránka 1 z 1

pomoc s kontakty

Napsal: 25 zář 2016 23:38
od pepan33
zdravim, prosim o pomoc. frajerka má E3jku a nedávno jej navlhnul telefon, a prestal fungovat dotyk aj display, cize nic nevidim, telefon normalne zapnem, ale dalej s nim nepohnem. Problém je v tom, že potrebujem zálohovat z neho kontakty, lebo nejak sa posledne dva mesiace nesynchronizovali, takze nove kontakty nemam ulozene nikde a potrebujem ich dostat nejakym sposobom z telefonu. Ked telefon pripojom na USB tak normalne mi načíta obsah vnutorenej (internej aj externej pamate). Skúśal som aj zálohu cez SONY Companion no vyhadzuje mi chybu. Poradíte mi jak bych mohel kontakty zachránit ?, ukladá si ich telefon nekde do internej pamate, kde by som ich nasiel ? diki moc

Re: pomoc s kontakty

Napsal: 27 zář 2016 20:02
od pepan33
nikto nic ?

Re: pomoc s kontakty

Napsal: 28 zář 2016 02:27
od vitvalecka
Tady je to bohužel asi patová situace. E3 nepodporuje MHL, takže padá možnost připojit telefon např. k televizi. Navíc je tu problém jak něco takového ovládat, protože bys potřeboval další USB na připojení myši kvůli ovládání.
Vzdálené ovládání taky nepřipadá v úvahu, protože nemáš v telefonu žádnou takovou aplikaci a teď ji tam už nedostaneš (popř. dostaneš, ale nenastavíš).
Připojit telefon k WiFi se ti taky nepovede (pokud jsi před nehodou neměl WiFi zapnutou), takže zkusit nechat proběhnout synchronizaci taky nepůjde.
To, že se dostaneš do interní paměti ti taky nepomůže, pokud jsi neudělal manuálně zálohu kontaktů (pak by byla v interní paměti v složce system/PIM).
Můžeš zkusit udělat zálohu telefonu přes Xperia Companion, ale s tímhle nemám zkušenost a bojím se, že i ten bude vyžadovat nějakou interakci na straně telefonu (tady snad poradí někdo, kdo už to dělal).
Jak píšu, je to bohužel asi patová situace - s tímhle už nikdo nehne.

Odesláno z mé Xperie Z3 Dual pomocí Tapatalk.

Re: pomoc s kontakty

Napsal: 28 zář 2016 19:20
od pepan33
Njn to je na nic :-( aj tak dik za snahu

Odoslané z 2014813 pomocou Tapatalku

Re: pomoc s kontakty

Napsal: 28 zář 2016 20:04
od verbatim
A připojení + zálohu v Xperia Companion jsi zkoušel?

Re: pomoc s kontakty

Napsal: 29 zář 2016 17:43
od pepan33
skúšal, normal mi telefon pripoji, a ked dam zalohu kontaktu tak vypise ze zaloha kontaktu sa nezdarila resp. zaloha telefonu se nezdarila a ze jej mam restartovat telefon a ked potize budu pretrvavat, tak mam kontaktovat Sony :/ (vypisuje Kód chyby: GetBackupInfoFailed CompanionBR 2007)