Sony XPERIA E4 v černém provedení vypadá skvěle

Zakulacené design a procesor Mediatek
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Sony XPERIA E4 v černém provedení vypadá skvěle

Příspěvek od Jozef Cmar » 18 bře 2015 12:30

Společnost Sony Mobile zatím v letošním roce nepředstavila žádný topmodel, úplně to ale nevadí, protože stávající modely XPERIA Z3 a XPERIA Z3 Compact stále patří k naprosté špičce. Výrobce bude v letošním roce chtít dále navýšit počet prodaných telefonů a zvýšit také čistý zisk. K tomu prvnímu by mohla hodně pomoci XPERIA E4, která už se prodává v České republice a která v černém provedení vypadá skutečně skvěle. Jak se vám telefon líbí? Mě osobně se líbí hodně, užší rámečky kolem displeje jsou znát. Telefon nabízí rozumné rozměry přesto, že v něm najdeme rozměrný pětipalcový displej. Díky zakulacení se navíc dobře drží a do portfolia společnosti Sony Mobile přinesl nový design výrazné (a také potřebné) oživení.

článek - http://xperia.cz/15-galerie/1896-sony-x ... ada-skvele

Sony XPERIA E4 v černém provedení můžete zakoupit na iSpace - http://www.ispace.cz/sony-xperia-e4-e2105-black/

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

RoSch
Typ zařízení: Xperia Z1 Compact

Re: Sony XPERIA E4 v černém provedení vypadá skvěle

Příspěvek od RoSch » 30 dub 2015 12:02

No vida … konečně vypínací menu jaké bych si představoval :wink: ; KK 4.4.4. - do telefonu za trojku Sony ten Restart dá, ale do nabušenýho stroje za osmičku (bráno v současných cenách) ne a ne … nechápu to :unknown:
Další věc, která mě u Sony dostává, je kalkulačka … taková banalita jako je tlačítko % by snad člověk u základní kalkulačky využil daleko častěji než například tangens. Pokud někdo pracuje s náročnějšími matematickými a vědeckými funkcemi, tak si stejně určitě stáhne nějakej vědeckej kalkulátor z GP.
Jsou to sice „drobnosti“, ale člověk musí nechápavě zakroutit hlavou, když u konkurenční plečky za dvojku tyhle vymoženosti vidí (např. Samsung Galaxy Young 2).
Asi jsem hnidopich, ale takovýhle malichernosti mě dostávaj víc, než když si třeba dcera na hřišti natluče koleno … asi se budu muset nechat vyšetřit :D
SONY Xperia™ Z1 Compact D5503 | FW: 5.1.1 - 14.6.A.1.236 | Sony Micro SDXC UHS-I 64GB || SONY MDR-10RC + MDR-EX90LP
Apple iPhone 7 128GB Black | iOS 10.3.3 || Beats Solo3 Wireless Black

Soner

Re: Sony XPERIA E4 v černém provedení vypadá skvěle

Příspěvek od Soner » 05 kvě 2015 18:20

Ak sa môžem spýtať, ten čierny zadný kryt je mäkčený (soft-touch)? A je rovnaký zadný kryt u E4 aj E4g?
Odpovědět

Zpět na „XPERIA E4/E4 Dual“