Z3+ realné zkušenosti kdo jej máte

Nová vlajková loď postrádá inovace, ale existuje v mnoha podobách

kiosk123
Typ zařízení: Sony Xperia Z3+

Re: Z3+ realné zkušenosti kdo jej máte

Příspěvek od kiosk123 » 11 zář 2016 06:59

Presunie ti to len malu cast appky, nepouzivaj to. Skus si data z appky prekopirovat na sd kartu do zlozky android>data alebo android>obb ktoru mas aj v internom priestore (podla toho kde su data normalne ulozene). Priklad: Data su v zlozke Android>data v internom priestore, tak ich presun na sd kartu do tej istej zlozky android>data. Ale ani to nemusi fungovat, pokial vyvojar aplikácie to nezapisu do kodu. Na starsich android (od 4.2 dole) stacilo dat data z internej pamete do sd karty a fungovalo to. Od 4.4 to nefunguje velmi dobre, respektivne len pokial to vyvojar zapise do kodu. Funguje to napriklad pri hre World of tanks blitz kde ti pri spusteni hned napise kde chces aby sa data stiahli.

filomena

Příspěvek od filomena » 14 zář 2016 11:04

Neviete, ci dostane update na Android 7 aj Xperia z3+ dual? Uvadzaju, ze jednosimkova verzia ho dostane, ale co dual verzia?

vitvalecka
Moderátor
Typ zařízení: Sony Xperia XZ2

Příspěvek od vitvalecka » 14 zář 2016 22:53

Tak pokud ho dostane klasická Z3+, tak ho dostane i Z3+ Dual. Už nějaký pátek jsou verze FW pro klasickou i Dual variantu stejné. ;)

Odesláno z mé Xperie Z3 Dual pomocí Tapatalk.
Moje kousky: SE T300 -> Nokia 3310 -> SE K750i -> SE C510i -> Xperia S -> Xperia SP -> Xperia Z1 -> Xperia Z3 Dual -> Huawei P8 Lite -> Xperia XZ2
Domácí ZOO: Xperia X10i, mini pro, Arc S, U, S, SP, Z1, Z1 Compact, E1, Z3 Compact, XZ1, XZ2 - Nokia 6 - Huawei P8 Lite - Nokia 3310 - SE T300 - SE T610 - SE K510i - SE K700i - SE K750i - SE K770i - SE K800i - SE C510i - SE W200i
RIP: Xperia T - Xperia Z3 Dual - Xperia Z5 Dual

michal121
Typ zařízení: SONY Xperia XZ black

Příspěvek od michal121 » 26 dub 2017 02:35

Takže po třičtvrtě roku používání bych si dovolil rychlé shrnutí.
1) Design - myslím, že je to nejkrásnější telefon od Sony(Ericssonu). Zvláště varianta copper je naprosto bezkonkurenční.
2) Materiály - použitím kombinace hliník a sklo se dosáhlo velmi nízké hmotnosti a velmi příjemného pocitu při držení. Zvláště hloubka necelých sedmi milimetrů je skvělá. Je na to si ale třeba zvyknout, protože ze začátku sklo na zádech docela klouže.
3) Výbava - je stále velmi dobrá, přestože je to model už dva roky starej.
4) Výkon - tady platí totéž, co o výbavě. V AnTuTu benchmark atakuje za vhodných podmínek hranici 100.000 bodů.
5) Foták - ten patří podle mě k tomu nejlepšímu, co jsem u Sony viděl.
6) Display - mě přijde velmi kvalitní, barvy jsou věrný, nepřepálený. Uvítal bych v nastavení displaye víc možností přizpůsobení.
7) Podpora - vzhledem k tomu, že se jedná o dva roky starej stroj je naprosto famozní. Zrovna dneska jsem obdržel novou aktualizaci sestavení 32.3.A.2.33 Nougat 7.0 mám asi měsíc a půl.
8) Přehřívání - je brutální problém, kterej tenhle famozní telefon sráží a dvě třídy dolů. Zvlášt aplikace Pokémon Go je Xperii Z3+ doslova úhlavním nepřítelem. Při aktivním hraní se během několika minut telefon zahřeje na takovou teplotu, že jsou vyřazeny některé funkce (fotoaparát, dále snížení jasu displaye na úroven, která je neakceptovatelná). Telefon je v tento moment nepoužitelnej, dokud se opět nezchladí, což se stane během minuty. Pokud nemáte zapnutou Pokémon Go, nebo je spuštěna na pozadí, přehřívání je celkem pod kontrolou a vše je jakž takž v pořádku. Jestli má tento problém i jiná hra, nebo aplikace netuším. Navigace se zdá bejt celkem v pořádku. Očekával jsem vyřešení tohoto problému, at už z příchodem Nougat, nebo aktualizací firmwaru. Bohužel mám dojem, že se to v případě hraní Pokémonů ještě zhoršilo.
9) Výdrž baterie - pokud na telefonu nějak extrémě nepaříte, nebo nepoužíváte náročný aplikace, ale normálně ho používáte na občasnej hovor, trošku toho netu, nějakou mp3 atd. někde na den a půl, možná i víc. Na druhou stranu, pokud zapnete Pokémony, tak po dvou a půl hodinách jste bez štávy.
10) Odolnost - je skvělá. Běžně telefon meju doslova jako nádobí. Co se týče odolnosti proti poškrábání, pak s vyjímkou hliníkovýho skeletu se telefon běžným používáním poškrábat nedá. Pokud vám upadne, pak je problém s (měkkým) hliníkem, kterej se hned odře. Co se týče zad, nebo displaye, tak pokud nepoužijete hrubou sílu (kladivo) obě strany jsou při běžným používání nezničitelný.
10) Dovolil bych si označit Z3+ jako skvělej, krásnej, výkonej, vybavenej telefon, kterej se dá ještě ted sehnat za skvělou cenu okolo 8.000 (bohužel už jen ve variantě Aqua Green). Pokud nehrajete Pokémony, pak je to podle mě skvělá volba.

Tak snad někomu moje postřehy a zkušenosti pomohly.
SONY Xperia XZ black

kiosk123

Příspěvek od kiosk123 » 26 dub 2017 16:39

Ja som zakúpil telefón v júni 2016(červen) , a presne si napísal to čo by som napísal aj ja...mám takú istú farbu ako ty, proste Z3+ Copper bola najkrajšia vlajková loď zo všetkých čo mali... Škoda, že čas beží tak rýchlo, o rok budem meniť telefón, s týmto som maximálne spokojný až na to prehrievanie a obmedzený manuálny režim vo fotoaparáte...možno pôjdem zase do Sony, možno nie, každopádne na tento telefón budem dlho spomínať :) ...

Tomason

Příspěvek od Tomason » 27 dub 2017 18:49

¨Já souhlasím.telefon je skvělý a nic mě nenutí ho měnit za nový model.Aktualizace ale přinesla jednu chybu,neotačí se obrazovka,takže to snad brzy opraví.

kiosk123

Příspěvek od kiosk123 » 28 dub 2017 17:00

Ako neotáča? Mne sa otáča...pozri sa či si niečo nevypol,alebo neaktivoval vývojárske možnosti....

michal121
Typ zařízení: SONY Xperia XZ black

Příspěvek od michal121 » 28 dub 2017 18:44

Po aktualizaci je otáčení obrazovky defaultně vypnuto. Jdi do nastavení - display - otáčení obrazovky. Máš tam dokonce dvojí otáčení obrazovky. Normální a chytré.
SONY Xperia XZ black

Jozef Cmar
Administrátor

Příspěvek od Jozef Cmar » 27 pro 2017 11:29

Doma jsem našel kožené Noreve pouzdro, které by mělo být pro model Sony XPERIA Z3+ (chybná objednávka). Fotografie přikládám. Pokud by někdo měl zájem, pošlu za poštovné, když jsou Vánoce :)

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Odpovědět