Odstranění ikony SD kardy

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Slam074

Odstranění ikony SD kardy

Příspěvek od Slam074 » 29 črc 2017 08:02

Ahoj všem.
Koupil jsem své drahé polovičce XA1 Pink. Ve skutečnosti vypadá perfektně, ale potřeboval bych malou radu.

Ve stavovém řádku je stále zobrazená ikona SD karty. Poraďte mi prosím, jak se jí zbavím. Předem díky, Slam.
Slam

verbatim
Moderátor
Typ zařízení: Xperia X lime gold

Re: Odstranění ikony SD kardy

Příspěvek od verbatim » 29 črc 2017 08:55

Asi hloupý dotaz, ale karta je normálně připojená a soubory na ní dostupné, že? Nebo třeba zkusit v Nastavení a Úložiště a paměť kartu odpojit a zase připojit.

Já třeba dělám to, že si obsah karty zálohuji, vymažu, provedu formát v telefonu a pak zase nahraju soubory zpět (vyjma bordelu po předchozím telefonu ve složkách android .thumbnails a jiných skrytých souborů po starém telefonu).

Naše růžová XA1 v rodině tohle nedělá.

Naposledy jsem podobnou věc zažil u SP, které kartu SanDisk odmítalo, byla ikona karty z toho, jak jí pořád odpojovalo, soubory samozřejmě nebyly dostupné. Pomohla až jiná karta.

Zkoušeli jste tedy i jinou kartu?
1. Sony Xperia X + SONY MW 1 (SWHP)

2. Sony Xperia SP + ROOT + SONY MW 1 (SWHP)

3. Sony Xperia E4g + ROOT

Autor tohoto vlákna
Slam074

Příspěvek od Slam074 » 29 črc 2017 10:10

Karta je přístupná, soubory na ní telefon vidí a pracuje s nimi. Pravda, formát karty v přístroji jsem nezkusil. Večer to testnu. 😀
Slam

Autor tohoto vlákna
Slam074

Příspěvek od Slam074 » 01 srp 2017 12:19

Tak nevím... Neměl jsem čas, nehrábnul jsem na to, ikona zmizela a vše funguje jak má.... Asi jsem kouzelník... :-D
Slam
Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XA1“