Apple iPhone X versus Sony XPERIA XZ2 Compact design a konstrukce

Odpovědět
Uživatelský avatar

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor
Příspěvky: 11363
Registrován: 18 pro 2011 09:50

Apple iPhone X versus Sony XPERIA XZ2 Compact design a konstrukce

#1

Příspěvek od Jozef Cmar » 17 srp 2018 06:40

Pravděpodobně už za dva týdny ztratí model Sony XPERIA XZ2 Compact postavení kompaktní vlajkové lodě společnosti Sony Mobile a pokud náš oblíbený výrobce skutečně představí nástupce, pak bude zajímavé sledovat směr, kterým se s daným přístrojem vydá. Osobně bych rozhodně uvítal, kdyby si výrobce vzal inspiraci z jednoho z nejoblíbenějších (a nejdražších) telefonů současnosti, kterým je Apple iPhone X.

Ani po mnoha měsících jsem si nezvykl na operační systém iOS a upřímně nejsem schopen používat Apple iPhone X jako svůj hlavní telefon (ani se o to nesnažím), z pohledu designu a konstrukce je pro mě ale tento mobilní telefon naprostou špičkou. Malé rámečky kolem displeje, velmi tenké (a přitom pevné) tělo. V telefonu celkem kompaktních rozměrů se ukrývá skutečně obrovský displej. Ano, současná XPERIA XZ2 Compact má půdorysné rozměry o něco menší, displej je ale mnohem menší a tloušťku raději ani nezmiňuji. Za vše ostatně hovoří hmotnost - ačkoliv má Apple iPhone X výrazně větší displej a spoléhá na kvalitnější materiály, jeho hmotnost se od modelu XPERIA XZ2 Compact prakticky neliší. A to je rozhodně důvod pro zamyšlení...Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar

kotlik
Příspěvky: 207
Registrován: 17 čer 2018 06:01
Typ zařízení: XZ2 Compact

Re: Apple iPhone X versus Sony XPERIA XZ2 Compact design a konstrukce

#2

Příspěvek od kotlik » 17 srp 2018 16:45

No len to nie. SONY je jeden z mála čo sa neopičí po jablku. Dúfam že si aj naďalej zachová svoju tvár. Ale tiež som zvedavý na novinky.

Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XZ2 Compact“