Automatické spárování Bluetooth

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
rozik.l
Typ zařízení: Z5 Compact

Automatické spárování Bluetooth

Příspěvek od rozik.l » 30 pro 2018 08:51

Ahoj,
Je někde na na XZ2 compact možnost nastavit aby se Bluetooth automaticky spároval již s dříve spárovaným zařízením, tak jak to bylo se všemi dřívějšími xperiemi?

Bluetooth nevypínám a tak mě tankuje, že musím vždy když vlezu do auta párovat "Dříve připojená zařízení"...

VojtouNerCZ
Typ zařízení: XZ2C

Re: Automatické spárování Bluetooth

Příspěvek od VojtouNerCZ » 30 pro 2018 09:19

Mně to dělá automaticky... Nastartuju auto, zapne se rádio a mobil se sám připojí.

Odesláno z mého H8314 pomocí Tapatalk

Odör
Typ zařízení: XZ2 Compact

Příspěvek od Odör » 30 pro 2018 10:55

rozik.l píše:
30 pro 2018 08:51
Ahoj,
Je někde na na XZ2 compact možnost nastavit aby se Bluetooth automaticky spároval již s dříve spárovaným zařízením, tak jak to bylo se všemi dřívějšími xperiemi?

Bluetooth nevypínám a tak mě tankuje, že musím vždy když vlezu do auta párovat "Dříve připojená zařízení"...
Niečo máš zle nastavené. Táto funkcia funguje.
Galaxy S4 mini, Galaxy S7, OnePlus 3, OnePlus3T, Galaxy S8, XZ1 Compact, Moto Z Play, Asus Zenfone 5, XZ2 Compact, Iphone XR

rpospec
Typ zařízení: Xperia XZ2 Compact

Příspěvek od rpospec » 30 pro 2018 13:10

Ano, funguje naprosto bez problémů. V několika autech, náramek, sluchátka atd...

Autor tohoto vlákna
rozik.l
Typ zařízení: Z5 Compact

Příspěvek od rozik.l » 01 led 2019 18:12

Zajímalo by mě kde je všude možnost cokoliv ohledně Bluetooth nastavit. U Z5ky C jsem nic nikde nenastavoval, jen jsem spároval a vše se pak automaticky po chvilce samo připojovalo. Po nuceném přechodu na XZ2C stejný postup, ale automaticky se nic opakovaně nespáruje a musím lézt do té "složky" Dříve připojená zařízení. Prolezl jsem snad v nastavení už všechno, ale nenašel jsem nic co by vyřešilo můj problém...

Odör
Typ zařízení: XZ2 Compact

Příspěvek od Odör » 01 led 2019 23:13

rozik.l píše:
01 led 2019 18:12
Zajímalo by mě kde je všude možnost cokoliv ohledně Bluetooth nastavit. U Z5ky C jsem nic nikde nenastavoval, jen jsem spároval a vše se pak automaticky po chvilce samo připojovalo. Po nuceném přechodu na XZ2C stejný postup, ale automaticky se nic opakovaně nespáruje a musím lézt do té "složky" Dříve připojená zařízení. Prolezl jsem snad v nastavení už všechno, ale nenašel jsem nic co by vyřešilo můj problém...
Tak to je divné, veď toto je vlastnosť každého nového zariadenia. Či už notebookov, slúchadiel, áut a aj mobilných telefónov. Ja so svojou sony spárované slúchadlá, auto, hodinky. Stačí zapnúť bluetooth a dané zariadenie a automaticky ho pripojí.
Galaxy S4 mini, Galaxy S7, OnePlus 3, OnePlus3T, Galaxy S8, XZ1 Compact, Moto Z Play, Asus Zenfone 5, XZ2 Compact, Iphone XR

Odpovědět

Zpět na „Sony XPERIA XZ2 Compact“