XPERIA schéma Magical Spring

Odpovědět
Uživatelský avatar

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor
Příspěvky: 10705
Registrován: 18 pro 2011 09:50

XPERIA schéma Magical Spring

#1

Příspěvek od Jozef Cmar » 15 črc 2017 07:53

Letošní léto je velmi pěkné a je to ideální doba pro představení nového schématu pro naše telefony a tablety Sony XPERIA. A pro tento účel jsem zvolil schéma Magical Spring, tedy v překladu magické jaro. Schéma pochází přímo od našeho oblíbeného výrobce a ačkoliv mi před pá dny v telefonu přistál atraktivní letní motiv (uvidíte jej příští týden), ani schéma Magical Spring nakonec není vůbec špatné.

Tentokráte začnu popis schématu hned na zamykací obrazovce, tam totiž najdete velmi stylovou tapetu. Původně mi ke zbytku schématu příliš neseděla, rychle jsem si na ni ale zvykl a nyní si ji naopak pochvaluji. Navíc její čitelnost je skvělá, problémem není ani letní sluníčko. Po odemknutí telefonu se můžete těšit na hezky zpracovanou živou tapetu a také nová softwarová tlačítka. Podle mého s autoři mohli více věnovat ikonám, přesto na mě uživatelské rozhraní působí příjemně. První pohled do nabídky nastavení nezaujme, pokud ale otevřete nabídku nastavení zvuku, budete okouzleni skutečně atraktivní grafikou. Právě ta se mi spolu se zamykací obrazovkou nakonec líbí nejvíce. Jaký je váš názor na XPERIA schéma Magical Spring? Zamíří do vašeho telefonu?

download - https://play.google.com/store/apps/deta ... icalspringObrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar

JindNovo
Příspěvky: 80
Registrován: 11 kvě 2016 11:54
Typ zařízení: Xperia T, Xperia XZ
Kontaktovat uživatele:

Re: XPERIA schéma Magical Spring

#2

Příspěvek od JindNovo » 15 črc 2017 13:42

Zamykací obrazovka má navíc při odemknutí pěkný stylový přechod na tapetu. Vlastně se vnesete do obrázku v knize, který ožije. Škoda, že zrovna to není na videu zachyceno ani nikde zmíněno.
Navíc mě bavilo, že když se podařilo trefit prstem ježka, který běhá v oblasti spodních ikon, tak "pískne". Malá část mého okolí tuto moji občasnou zálibu ale těžko nesla :)
Alcatel One Touch DB Club => Nokia 3410 => Motorola SLVR L7 => SE k850i => Nokia C1-01 => Xperia T => Xperia XZ

Aktivní, odstavené, kaput
Odpovědět