NoZ ROM pro Sony XPERIA E Dual - lepší než nic

První telefon z portfolia roku 2013 nabídne Android Jelly Bean i Dual SIM variantu
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

NoZ ROM pro Sony XPERIA E Dual - lepší než nic

Příspěvek od Jozef Cmar » 20 lis 2013 22:55

Levné telefony to mají na trhu velmi těžké - uživatelé jim často nevěnují moc pozornosti a ze strany novinářů to není o moc lepší. Zdaleka nejhorší to ale tyto přístroje mají u vývojářů, ti totiž u těchto telefonů prakticky nemají důvod vydávat nějaké úpravy. Jednak většinou jejich funkce příliš neposunou, navíc jen malá část typických majitelů těchto telefonů je ochotná vůbec nějaké změny provádět. O to větší radost mám z toho, když se pro nějaký levnější telefon Sony XPERIA nějaká zajímavá úprava objeví. Tentokráte se bavíme o modelu XPERIA E Dual, pro který byla na XDA fóru představena ROM s nepoetickým názvem NoZ. Oč horší název, o to lepší vlastnosti - základem je tovární Android 4.1.1 Jelly Bean, ROM je ale v základu velmi výrazně pročištěna a díky tomu se zvýšila její rychlost i výdrž. Pro běžné použití nechybí nic důležitého a komu by přece jenom něco chybělo, snadno si může aplikace doinstalovat přes doplňkové balíčky. Za mě spokojenost, prozatím v mém telefonu zůstáváte právě tato ROM a než bude lépe odladěn CyanogenMod, tak zde i zůstane...

článek - http://xperia.cz/upravy/1072-noz-rom-pr ... si-nez-nic
zdroj - http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2456705

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

marosh2000

Re: NoZ ROM pro Sony XPERIA E Dual - lepší než nic

Příspěvek od marosh2000 » 02 led 2014 23:37

Existuje aj nejaky navod, ako tu NoZ ROMku nainstalovat? Nezmaze mi to moje doinstalovane appky? Vdaka

laama

Re: NoZ ROM pro Sony XPERIA E Dual - lepší než nic

Příspěvek od laama » 25 led 2014 17:01

spravis to presne podla navodu, ktory je v mojom prispevku k XBOOST rom viewtopic.php?f=69&t=8752, obe romky spravil ten isty clovek.
No a appky ti to zmaze, treba zalohu :)

Odpovědět

Zpět na „XPERIA E/E Dual“