Android Nouget v modelu XPERIA Z3 s aplikacemi od Sony

Nejlepší fotoaparát, nejlepší hudební přehrávač
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jozef Cmar
Administrátor

Android Nouget v modelu XPERIA Z3 s aplikacemi od Sony

Příspěvek od Jozef Cmar » 15 srp 2016 22:36

Sony XPERIA Z3 obdržela několik testovacích verzí čistého operačního systému Android 7.0 Nougat, přičemž poslední verze už funguje docela dobře. Strohé prostředí z telefonů řady Nexus ale nemusí nutně vyhovovat úplně každému, proto jsem jsem do telefonu nainstaloval několik aplikací od společnosti Sony Mobile a telefon rázem vypadá mnohem lépe. Těšit se můžete třeba na multimediální aplikace nebo XPERIA kalendář.

Telefon následně vypadá mnohem lépe a musím říci, že má svoje kouzlo. Tento přístup by mi v budoucnosti rozhodně vyhovoval - kompletně čistý a aktualizovaný operační systém Android, ke kterému by výrobci přidávali vlastní aplikace a uživatelské rozhraní. Současně by tady byla možnost předinstalované aplikace nahradit vlastními. Ve skutečnosti nás toto pravděpodobně moc brzy nečeká, ale třeba model Sony XPERIA Z3 s aplikacemi od Sony Mobile a s vývojářskou verzí Android 7.0 Nougat je pěknou ukázkou, že by tento přístup měl svoje kouzlo. Jak se vám líbí tento telefon? Bude nástupce vašeho přístroje opět s nápisem XPERIA? Kdy (jestli vůbec) podle vás model XPERIA Z3 obdrží aktualizaci na nový Android?

článek - http://xperia.cz/14-ostatni/2741-androi ... mi-od-sony

http://www.apkmirror.com/apk/sony-mobil ... nications/

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Obrázek

Pepousek

Re: Android Nouget v modelu XPERIA Z3 s aplikacemi od Sony

Příspěvek od Pepousek » 15 srp 2016 23:35

-Ze SONY mobilů jsem měl Z - Z2 - a teď - Z3 :)
Ani jsem moc neváhal jestli to bude znovu model SONY. Dal jsem přednost před řadou X , Sony Z3 je za dobrou cenu a pořád
má dobrou podporu na XDA. I když posledních dnech odešli dva významný a uznávaný vývojáři :( ,
jeden koupil Z5 a druhý ukončil vývoj pro všechny modely a bude se více věnovat rodině :)
- Myslím že SONY Z3 dostane android Nouget 7. Kdyby náhodou NE tak na XDA klony jsou...
Zatím ani android 7.0 moc netoužím a užívám si android 6.0.1 :D Určitě za čas vyzkouším!
NOKIA 7 plus 8.1.0 :good:
SONY XPERIA X 8.0.0 FW34.4.A.2.50 /DE - Záložní mobil
(Dříve - Sony Xperia Z, Z2, Z3)
Samsung Galaxy Tab 2 7.0 (GT P3110) RESURRECTION REMIX-5.0.2
LG G Pad 8.3 Android 5.0.2
Hodinky Huawei Watch Wear 2.0
ASUS ZenFone 2 Laser 32GB 6.0.1

Ekky

Re: Android Nouget v modelu XPERIA Z3 s aplikacemi od Sony

Příspěvek od Ekky » 16 srp 2016 07:07

Mě by ta čistá instalace s možností si naistalovat app dle vlastního výběru rozhodně seděla víc než nějaké rootovani a následně zbavovani se obsahu který nechci nebo ani nevyuziju. Škoda že není také nějaké testování pro Z5C určitě bych do toho šel i jako dobrovolník. :D
Odpovědět

Zpět na „XPERIA Z3/Z3 Dual“